DIJOUS 2 DE MAIG 2024

De 16 a 21h. Recollida de dorsals. Prioritàriament proves TMCdC 185k i TMCN 100k.


DIVENDRES 3 DE MAIG 2024

09:30h Sortida TMCdC 185k. (sub 40h)

15:30h Sortida TMCdC 185k. (sub 34h)

15:30h Sortida TMCdC 185k. (Relleus)

17:00h 1ª Sortida STARTER 11K

18:00h 2ª Sortida STARTER 11K

De 15 a 21h. Recollida de dorsals proves TMCN 100k, TMCS 85k, PTCN 58k, PTCS 44k i STCN 27k.

23:30h Sortida Bus Transfer per TMCN 100k.


DISSABTE 4 DE MAIG 2024

01:00h Sortida TMCN 100k. Port de Maó

05:00h Sortida Bus Transfer per TMCS 85k.

06:30h Sortida TMCS 85k. Camp Municipal de futbol d’Es Castell

06:30h Sortida TMCdC 185k en la modalitat de relleus. Camp Municipal de futbol d’Es Castell

06:30h Sortida Bus Transfer per PTCS 44k Sortida 1.

06:45h Sortida Bus Transfer per PTCN 58k.

07:00h Sortida Bus Transfer per PTCS 44k Sortida 2.

08:00h Sortida PTCN 58k. Fornells.

08:00h Sortida 1 PTCS 44k. Poliesportiu Es Migjorn Gran

09:00h Sortida 2 PTCS 44k. Poliesportiu Es Migjorn Gran

13:00h Dinar post cursa. Plaça des Born

13:30h Sortida Bus Transfer per STCN 27k Sortida 1.

14:30h Sortida Bus Transfer per STCN 27k Sortida 2.

15:00h Sortida 1 STCN 27k. Aparcament de La Vall.

16:00h Sortida 2 STCN 27k. Aparcament de La Vall.

19:00h Musica Dj. Plaça des Born


DIUMENGE 5 DE MAIG 2024

12:00h Entrega de premis. Plaça des Born.


RECOLLIDA DE DORSALS I ZONA DE META Ubicació: Plaça des Born

SERVEI BUS TRANSFER A LES SORTIDES: Via Perimetral – Estació d’autobusos

TRANSFER AL SERVEI DE DUTXES CADA 20′: Plaça des Pins

*Es prega estar al lloc amb suficient antelació ja que el bus sortirà puntual a l’horari establert.

Share this...
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter